Minust

Teen oma tööd kirgliku pühendumisega, ei taha kunagi töötades kiirustada, sest kvaliteet ja tulemus on mulle tähtis!

Olen ilumaailma kõrvalt jälginud ja selle sees olnud aastast 2000. Alates aastast 2004 olen põhjalikumalt töötanud ja olnud küünetehnik. Olin tööst eemal 2008-2011. Alates 2011 aasta algusest vallutas maailma ja Eestisse jõudis geellakkide põlvkond ehk Gelishi geellakkide maailm. Uus ja põnev! Hiljem on lisandunud minu teenuste hulka ka jalgade hooldused ehk pediküüri teenused.

Olen omanikuna, koolitajana ja küünetehnikuna tegutsenud neljas Tallinna ilusalongis. Alates 2011 olen teinud omale Salongi Naeratus, asukohaga Viimsi Äritare, kus töötan üksinda, et pühenduda veel rohkem oma tööle ja koolitustele ehk maniküüri ja pediküüri teenustele!

Minu töövaldkond on naturaalse välimusega küüned! Täna on geellakkidega ja biosoft geelidega maniküür naturaalsete küünte jaoks ideaalne lahendus.

Mitte kunagi varem ei ole iluteenuste tarbija olnud nii teadlik. Enda eest hoolitsemine ei ole edevus, vaid hoolimine.

Küünte- ja jalgadehooldused on pidevas muutuses – usun siiralt, et muutused on head, sest siis õpin pidevalt midagi uut. Aitäh Teile – minu kliendid, üksi ei jõua ma kuhugi, koostöö teiega õpetab ja arendab mind igapäev!